O mnie

Paulina Jamrozik

Dietetyk kliniczny

Dietetyka to moja pasja. Odkąd pamiętam fascynował mnie wpływ tego co jemy na nasze samopoczucie i zdrowie. Wiedza i doświadczenie, którą zdobyłam pozwala dokonywać mi każdego dnia racjonalnych wyborów żywieniowych. Ciebie też mogę tego nauczyć – to wymaga wsparcia na kilku poziomach – przeprowadzę Cię przez nie tak, byś już nigdy nie wracał do starych nawyków.

Możesz ze mną współpracować zarówno w jednym z moich gabinetów w Chrzanowie lub Krakowie, poprzez skype, ale także w ramach autorskich programów dietetycznych – gdzie zawarłam swoje wszystkie najlepsze doświadczenia celem zmiany nawyków żywieniowych i poprawy stanu zdrowia.

Większość osób sądzi, że wystarczy zastosować odpowiednią dietę i stoimy na wygranej pozycji. A tak nie jest.
Ja uważam, że zmiana diety musi być wsparta na 3 poziomach: żywieniowym, psychologicznym i podejścia do życia.
Tak pracuję z moimi pacjentami.

PAULINA JAMROZIK

Moja historia - na początku nie wiedziałam, że będę zajmowała się dietetyką...

Wszystko zaczęło się dość niezwykle. Moje pierwsze plany były związane z grą na skrzypcach, śpiewaniem i tańcem. Jednakże moje potyczki z niską masą ciała i słabym zdrowiem sprawiły, że żywienie odgrywało bardzo ważną rolę w moim życiu. Od 2007 roku cierpiałam z powodu permanentnie obniżonej odporności organizmu. Próbowałam wiele sposobów (wyzyty w szpitalach, u lekarzy, lekarstwa, badania wszelkiego typu), aż w końcu zainteresowałam się tematyką diety, bo zauważyłam, że ona może pomóc powrócić mnie do zdrowia. I rzeczywiście tak się stało. Po 6 miesiącach czułam się już znacznie lepiej.

Zainteresowanie przerodziło się w pasję

Rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Rolniczym w katedrze Żywienia Człowieka. W trakcie studiów pracowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim jako dietetyk. Zaraz po studiach otworzyłam gabinety dietetyczne Medis, które z powodzeniem prowadzę do dzisiaj. Przez moje gabinety przewinęło się już ponad 1000 osób, którym pomogłam w walce z otyłością oraz różnymi schorzeniami. Zdobyte doświadczenie i obserwacje pomogły mi w stworzeniu 21-dniowego programu zmiany nawyków i powrotu do zdrowia. To uniwersalny program stworzony z myślą o tych, którzy chcą zobaczyć, że poprzez zmianę nawyków i tego co jemy można poczuć się lepiej.

Program ten to jednak nie tylko rozpiska diety – tak jak zazwyczaj to otrzymujecie​. To potężna dawka wiedzy i motywacji, która pomoże Wam skutecznie wytrwać 21 dni, a następnie zmienić złe przyzwyczajenia na te dobre.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Medis 2017