Rekomendacje pacjentów

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera i profesjonalizm Pani Pauliny sprawiły, że po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieje, że również w dalszej współpracy tak będzie. Ponadto dodać muszę, iż jest bardzo dobry kontakt online z Panią Dietetyk. Co również jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie mam możliwości częstego kontaktu osobiście. Mimo, że była to moja pierwsza wizyta (podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze), na ten moment bardzo poleca. 

- Anna K.


Gorąco polecam! Pani Paulina jest bardzo pogodną osobą, która potrafi odpowiednio dobrać dietę do organizmu i stanu zdrowia. Usługi poradni są na bardzo wysokim poziomie, a energia Pani Pauliny motywuje do dbania o siebie nawet po zakończonych konsultacjach! 

- Basia T.


Myślałam, że nigdy nie uda mi się powrócić do mojej wagi, a jednak udało się!!! Wierzcie mi, że dzięki MEDIS dieta przestała kojarzyć mi się z ograniczeniami. Jeżeli naprawdę chcecie zrobić coś dla siebie, gorąco polecam!!!

- Magdalena Ch.


Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm. zrozumienie, dostosowanie diety do potrzeb pacjenta, preferencji oraz trybu pracy. Dodatkowo ogromne pokłady pozytywnej energii!

- Joanna D.


Zaufanie, komfort i ogromna wiedza, tak mogę określić pracę z Pauliną Jamrozik. Szczerze polecam.

- Krystian B.


Polecam w 100% !!! Indywidualne podejście do klienta i pełen profesjonalizm.

- Paweł K.


Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Szczerze polecam. Efekty murowane, sama widzę po sobie.

- Aleksandra O.


Super skuteczny dietetyk, który pomoże zarówno tym którzy chcą zgubić zbędne kilogramy jak i tym, którzy chcą poprawić swoje wyniki sportowe. Paulina ma dużo energii, która się szybko udziela. Jest bardzo motywującą do działania osobą. Gorąco polecam!!!

- Monika R.


Poziom wiedzy Pani Pauliny śmiało pozwala mi na rekomendację tego miejsca osobom aktywnym.

- Michał W.


Profesjonalne podejście i dobranie odpowiedniej diety daje super efekty. Polecam w 100%.

- Małgorzata F.


Wokół diety karmiącej mamy krąży wiele mitów. Paulina rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Spotkałyśmy się już wcześniej i dzięki jej radom straciłam zbędne kilogramy dlatego teraz wiem że wszystkie jej sugestie dotyczące obecnej diety są trafione w punkt! 

- Gosia M.


Serdecznie polecam Poradnię MEDIS. Pełen profesjonalizm, dostosowanie diety do potrzeb pacjenta, uwzględnione preferencje, rodzaj oraz czas pracy. Kontrola podczas całego procesu żywieniowego. Paulinę można dorwać również w Krakowie!

- Aśka W.


Miła, fachowa obsługa. W każdym momencie można liczyć na poradę i co ważne, dieta ustawiona tak, że nie chodzi się głodnym. Konkret.

 - Wojciech W.